- All Results
- Beach Series
-
2023/24 Beach Series - Event 12
2023/24 Beach Series - Event 11
2023/24 Beach Series - Event 10
2023/24 Beach Series - Event 9
2023/24 Beach Series - Event 8
2023/24 Beach Series - Event 7
2023/24 Beach Series - Event 6
2023/24 Beach Series - Event 5
2023/24 Beach Series - Race 4
2023/24 Beach Series - Event 3
2023/24 Beach Series - Event 2
2023/24 Beach Series - Event 1
2022/23 Beach Series - Event 12
2022/23 Beach Series - Event 11
2022/23 Beach Series - Event 10
2022/23 Beach Series - Event 9
2022/23 Beach Series - Event 8
2022/23 Beach Series - Event 7
2022/23 Beach Series - Event 6
2022/23 Beach Series - Event 5
2022/23 Beach Series - Event 4
2022/23 Beach Series - Event 3
2022/23 Beach Series - Event 2
2022/23 Beach Series - Event 1
2021/22 Beach Series - REGISTRATIONS
20/21 Beach Series - Registrations
20/21 Beach Series - Race 18
20/21 Beach Series - Race 17
20/21 Beach Series - Race 16
20/21 Beach Series - Race 15
20/21 Beach Series - Race 14
20/21 Beach Series - Race 13
20/21 Beach Series - Race 12
20/21 Beach Series - Race 11
20/21 Beach Series - Race 10
20/21 Beach Series - Race 9
20/21 Beach Series - Race 8
20/21 Beach Series - Race 7
20/21 Beach Series - Race 6
20/21 Beach Series - Race 5
20/21 Beach Series - Race 4
20/21 Beach Series - Race 3
20/21 Beach Series - Race 2
20/21 Beach Series - Race 1
BEACH SERIES TEST
Charlie Stanford
SWIM - 250m (Junior)
Finn English
SWIM - 500m
Steven Callagher
SWIM - 1000m
Tony Fernando
SWIM - 1500m
Carl O'Donnell
SWIM - 2000m
Joshua Tangaroa Deresch
RUN - 2.5km (Junior 12 & Under)
Yevgen Polyak
RUN (varied distances)
David Burnett
SUP - 1km (any board)
Harry Beggs
SUP - 3km (any board)
Oliver Houghton
SUP - 4km (any board)
John Keller
SwimRun
Charlotte Baker
SWIM - 250m (Junior)
Chucky Baker
SWIM - 500m
Cathryn Wilson
SWIM - 1000m
Olivia McHugh
SWIM - 1500m
Alice Adams
SWIM - 2000m
Ciara Walker
RUN - 2.5km (Junior 12 & Under)
Ella Kilding
RUN (varied distances)
Lucy Beggs
SUP - 1km (any board)
Helen Blair
SUP - 3km (any board)
Tamsin McASEY
SUP - 4km (any board)
Faye Welsh
SwimRun
Danny Schofield | 2020
SWIM - 250m (Junior)
Mark Rothery | 2021
SWIM - 500m
Seth Bird | 2022
SWIM - 1000m
Garth Barfoot | 2021
SWIM - 1500m
Larn Hamblyn-Ough | 2022
SWIM - 2000m
Van Becker | 2023
RUN - 2.5km (Junior 12 & Under)
Seth Bird | 2024
RUN (varied distances)
Harry Beggs | 2020
SUP - 1km (any board)
Sean Dunlop | 2021
SUP - 3km (any board)
Kelso Offenbaker | 2022
SUP - 4km (any board)
Jett Curteis | 2023
SwimRun
Mila Laarakkers | 2020
SWIM - 250m (Junior)
Mackenzie Rogers | 2021
SWIM - 500m
Kimberley Twigden | 2020
SWIM - 1000m
Jacqueline Hoole | 2021
SWIM - 1500m
Lena Hamblyn-Ough | 2022
SWIM - 2000m
Ciara Walker | 2023
RUN - 2.5km (Junior 12 & Under)
Ella Kilding | 2024
RUN (varied distances)
Iris davis | 2020
SUP - 1km (any board)
Helen Blair | 2024
SUP - 3km (any board)
Brianna Orams | 2020
SUP - 4km (any board)
Annie Lines | 2024
SwimRun